Привітання до Дня місцевого самоврядування! 

 

  

Шановні мешканці Ізмаїльського району!

 

Від імені виконавчого апарату районної ради, депутатського корпусу району прийміть щирі вітання з нагоди Дня Гідності та Свободи.

 

В цей день мив віддаємо шану громадянському подвигу людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі. Ми мусимо утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій землі, розбудовувати нову європейську державу, адже від кожного із нас залежить, в якій Україні житимемо ми та житимуть наші діти й онуки. Щиро вітаю усіх мешканців району із святом та бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту та злагоди, віри у щасливе майбутнє української держави.

 

 

 

З повагою

 

Голова Ізмаїльської районної ради

 

Одеської області                    Василь АНТОНЮК

 

З повагою

 

Голова Ізмаїльської районної ради

 

Одеської області                  Василь АНТОНЮК
Шановні працівники сільського господарства Ізмаїльського району!

 

 

 

 

 

З почуттям глибокої шани прийміть від виконавчого апарату районної ради, депутатського корпусу району щирі вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства. В усі часи праця сільського трудівника була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, адже від неї залежить добробут і благополуччя людей, продовольчий потенціал держави.

 

Наш придунайський край був і залишається осередком міцних і усталених хліборобських традицій; завдяки «золотим» рукам, мудрості, невтомній працездатності, багатому життєвому досвіду аграріїв процвітає золотиста нива, розвивається сільське господарство, яке є найважливішою складовою економіки району. Низький уклін Вам, шановні аграрії, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до рідного краю, вагомий внесок у зміцнення економіки країни, зростання добробуту наших людей, за те, що зберігаєте і примножуєте хліборобські традиції українського села. У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, впевненості у завтрашньому дні, натхнення у втіленні всіх планів і задумів. Нехай Ваша наполеглива і невтомна праця й надалі збагачує Ізмаїльщину і Україну в цілому! Нехай щедрою буде Ваша життєва нива, обходять стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у мирі, затишку, щасті, благополуччі та достатку!

 

 

 

З повагою

 

Голова Ізмаїльської районної ради

 

Одеської області                 Василь АНТОНЮК

 

 Шановні мешканці міста Кілія!

    

Від імені виконавчого апарату Ізмаїльської районної ради, депутатського корпусу району та себе особисто прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження Вашого міста. Це особливе свято, яке  об’єднує всі покоління мешканців багатонаціональної Кілії. В цей день ми з гордістю відзначаємо, який великий та славний шлях пройшло Ваше старовинне, найстаріше в Україні місто. Та не зважаючи на солідний вік, з кожним роком воно розвивається, стає комфортнішим та привабливішим. І в цьому заслуга як керівництва громади, так і частинка любові та турботи кожного його мешканця.

      Шановні друзі!

Прийміть слова вдячності за Ваш значний внесок у соціально-економічний розвиток міста та побажання щастя, здоров’я, миру та благополуччя кожній домівці, кожній родині. Нехай це свято стане яскравою пам’ятною подією та послужить імпульсом для подальшої натхненної роботи на благо Вашого улюбленого міста!

 

З повагою

Голова Ізмаїльської районної ради 

Одеської області                   Василь АНТОНЮК

 

 

                        

Шановні захисники та захисниці України, ветерани війни та військової    служби!

 

Від імені виконавчого апарату районної ради, депутатського корпусу району прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисників та захисниць України – свята мужності, честі, доблесті та стійкості.

 

Цей день – знаменна подія для кожного, хто в той чи інший час віддав свої здоров’я, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Висловлюю всім захисникам України глибоку вдячність за мужність, звитягу та героїзм в ім’я миру і майбутнього наступних поколінь.

       У цей визначний день щиро вітаю ветеранів, військовослужбовців і всіх тих, хто кожного дня охороняє наш спокій і нашу державу. Бажаю Вам міцного здоров’я, незламної волі, сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту та надійного родиного тилу, віри у щасливе майбутнє української держави.

 

З повагою

 

Голова Ізмаїльської районної ради

Одеської області                Василь АНТОНЮК

 

  Шановні працівники освіти!

 

Від імені виконавчого апарату районної ради, депутатського корпусу району прийміть щирі вітання з Днем працівників освіти. Це чудове свято в нашій країні є по-справжньому всенародним. Сьогодні кожний із нас з особливою вдячністю пригадує своїх учителів, які відкривали нам світ знань, давали мудрі поради, допомагали в навчанні та житті. В сучасному світі, де освіта є ключовим фактором розвитку соціальної сфери та росту економіки, праця учителя має особливу цінність, адже Ви, шановні вчителі, невтомно та наполегливо плекаєте наше майбутнє – молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Завдяки Вашій повсякденній копіткій праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

 

                                Шановні освітяни!

 

Напередодні свята дозвольте виразити Вам слова вдячності за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високу професійну майстерність та життєву мудрість. Бажаю успіхів у Вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, життєдайної енергії та людської поваги. Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі та тепло Вашого серця до улюбленої професії! Хай кожний Ваш день повниться новою радістю та новими перемогами, здійснюються плани в ім’я щасливого майбутнього нашого району та України!

 

З найтеплішими побажаннями

Голова Ізмаїльської районної ради 

Одеської області                             

                                                   Василь АНТОНЮК
       Шановні представники старшого покоління Ізмаїльського району!

 

Від імені виконавчого апарату Ізмаїльської районної ради, депутатського корпусу району сердечно вітаю Вас з Міжнародним днем людей похилого віку. Цей день – данина глибокої поваги суспільства до людей старшого покоління, на чию долю випало перенести голодомор, війну, відновлення країни в післявоєнний період. Прийміть щирі вітання зі святом та слова вдячності за те, що Ви здійснили заради нашого майбутнього. Висловлюю глибоку вдячність за неоціненний внесок у збереження нашої держави, будівництво та зміцнення її економічного потенціалу, культурний та інтелектуальний розвиток. Ви проявили мужність в часи війни проти фашизму, відбудовували міста і села в післявоєнний період, передаєте свій досвід молодому поколінню. Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, довгих років життя, бадьорості духу, достатку та злагоди, поваги, миру та спокою на рідній землі, добра та щастя.

 

З повагою

Голова Ізмаїльської районної ради

Одеської області                                           Василь АНТОНЮК 

Шановні мешканці міста Ізмаїл!


Від імені виконавчого апарату Ізмаїльської районної ради, депутатського корпусу району та себе особисто прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження нашого прекрасного міста. Земля наша бессарабська благословенна, а край багатий своєю історією, багатогранною культурою та талантами. Таке і наше місто, яке здавна славиться своєю історією та героїчним минулим. З Ізмаїлом пов’язані імена прославлених полководців, класиків російської, української, болгарської літератур. Та, не зважаючи на солідний вік, Ізмаїл з року в рік молодіє та впорядковується. Ізмаїльчани люблять своє своє місто, бережливо оберігають пам’ять про його славне минуле та разом творять його сучасну історію.

В прекрасний День народження міста бажаю всім ізмаїльчанам міцного здоров’я, щастя та благополуччя, невичерпної енергії, творчої наснаги в професійній діяльності. Нехай все задумане втілюється завдяки цілеспрямованості, наполегливості та вірі всіх, хто трудиться сьогодні на благо міста, його процвітання та подальшого майбутнього!

З повагою                                                                                    

Голова Ізмаїльської районної ради

Одеської області                                                       Василь АНТОНЮК


 Привітання Рені зднем міста 2021


Привітання до 77 - річниці визволення Ізмаїїла


Привітання до Дня незалежності    2021р.


Привітання з 76-ою річницею ПеремогиОб'ява

у зв'язку з карантином друга сесія Ізмаїльської районної ради восьмого скликання буде проводитись з обмеженим доступом

 скачать

 

Вітаємо на офіційному сайті Ізмаїльської районної ради!

Новогоднее поздравление председателя Измаильского районного совета

Звіт голови Ізмаїльської районної ради за 2018 рік 

Останні новини

Попередня Наступна Page:

ГРОМАДА К СЕССИИ РАЙОННОГО СОВЕТА

 1 декабря, состоялось заседание Президиума Измаильского районного совета. Вел заседание председатель Измаильского районного совета В.П. Антонюк. Члены Президиума  рассмотрели вопросы, касающиеся проведения 24 сессии районного совета. Пленарное заседание сессии назначено на 12 декабря. В его повестке дня значатся финансовые и другие актуальные вопросы. Планируется также заслушать на сессии отчеты руководителей коммунальных предприятий и учреждений о работе за 2017 год.   Владимир БАБИН Фото...

Детальніше

ГРОМАДА ИЗМАИЛЬЩИНА ГОТОВИТ ЯРМАРКУ

   13 сентября в сессионном зале райсовета состоялось совещание, в котором приняли участие председатель Измаильского районного совета В.П. Антонюк, глава Измаильской районной государственной администрации Н.И. Тодорова, заместитель председателя районного совета А.П. Данукалова, заместитель главы райгосадминистрации П.В. Хаджиков, руководители структурных подразделений РГА, сельские и поселковый головы, директора Домов культуры, а также руководители сельхозпредприятий района.     Совещание было посвящено обсуждению вопросов, касающихся ...

Детальніше

Про функціонування «телефону довіри» у Південному офісі Держаудитслужби

«Телефон довіри» є одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку органів державного фінансового контролю з громадськістю. Основними завданнями функціонування телефону довіри є: - надання інформації щодо повноважень Держаудитслужби; - забезпечення оперативного реагування на порушення законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підконтрольними установами, визначеними ч. 1 ст. 2 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні»; - виявлення фактів...

Детальніше

УВАГА! ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ!

25 листопада 2016 року за адресою: м. Одеса, вул. Космонавтів,34,2 поверх,207 кімната (актова зала), будуть проводитись відкриті земельні торги у формі аукціону щодо продажу права оренди на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ізмаїльського району Одеської області (за межами населеного пункту). Отримати інформацію Ви можете на веб-сайті Держгеокадаструwww.land.gov.uaабо звернувшись до виконавця земельних торгів – ДП «Одеській інститут землеустрою»...

Детальніше

До відома мешканців району!

31 серпня 2016 року   прийнята Постанова Кабінету Міністрів України № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру». Даною Постановою з 1 жовтня 2016 року встановлюється, що територіальний орган Держгеокадастру, який здійснює погодження проекту землеустрою визначатиметься автоматично програмою електронного документообігу Держгеокадастру, що дозволить...

Детальніше

Про скликання сьомої сесії Ізмаїльської районної ради сьомого скликання

У К Р А Ї Н А ІЗМАЇЛЬСЬК А РАЙОННА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ «29» лютого 2016 року                     № 12 /2016-Р Про скликання  сьомої  сесії Ізмаїльської районної ради сьомого скликання Керуючись ст. ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: І. Провести пленарне засідання сьомої сесії Ізмаїльської районної ради сьомого скликання 15.03.2016 року о 10.00 годині у...

Детальніше

Про скликання шостої сесії Ізмаїльської районної ради сьомого скликання

У К Р А Ї Н А І З М А Ї Л Ь С Ь К А   Р А Й О Н Н А    Р А Д А РОЗПОРЯДЖЕННЯ «04» січня 2016 року                             №1/2016-Р   Про скликання шостої сесії         Ізмаїльської районної ради сьомого скликання   У відповідності до  ст.ст....

Детальніше

Про скликання третьої сесії Ізмаїльської районної ради сьомого скликання

У К Р А Ї Н А І З М А Ї Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А     Р А Д А РОЗПОРЯДЖЕННЯ «11» листопада 2015 року                   № 72 /2015-Р Про скликання  третьої сесії Ізмаїльської районної ради сьомого скликання Керуючись ст. ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в...

Детальніше

ИЗМАИЛ ОТПРАЗДНОВАЛ 425-Ю ГОДОВЩИНУ СВОЕГО ОСНОВАНИЯ

 ИЗМАИЛ ОТПРАЗДНОВАЛ 425-Ю ГОДОВЩИНУ СВОЕГО ОСНОВАНИЯ

26 сентября у памятника основателю Измаила С.А. Тучкову состоялся митинг, посвященный 425-й годовщине со дня рождения нашего города. В нем приняли участие руководители города и района, народные депутаты Украины А.И. Урбанский и Н.Л. Скорик, депутаты областного и местных советов, представители предприятий, организаций и учреждений, общественности Измаильщины, военные, духовенство, учащиеся. Поздравляя присутствующих с этой знаменательной датой, Измаильский городской голова  А.В. Абрамченко отметил,...

Детальніше

Началась подготовка к сессии

24 сентября состоялось заседание Президиума Измаильского районного совета шестого созыва. Вел заседание председатель районного совета В.П. Антонюк. Была утверждена повестка дня 43-й сессии районного совета, а также график заседаний депутатских комиссий, которые накануне  тщательно проработают все намеченные для рассмотрения и принятия решений на пленарном заседании  вопросы. Сессию намечено провести 8 октября в зале заседаний районного совета.

Детальніше

Про скликання сорок третьої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання

У К Р А Ї Н А І З М А Ї Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А     Р А Д А РОЗПОРЯДЖЕННЯ « 25 » вересня 2015 року                       №57/2015-Р Про скликання сорок третьої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання Керуючись ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве...

Детальніше

Не хлебом единым

Не хлебом единым

Признавать человека в каждом ближнем своем… Высокопреосвященнейший Агафангел, митрополит Одесский и Измаильский, начал свой архипастырский визит в южные благочиния Одесской епархии с посещения Свято-Успенского храма в селе Кирнички При въезде в село Владыку встречали председатель Измаильского районного совета В.П. Антонюк, сельский голова Кирничков И.Д. Дойчев и благочинный Измаильского округа архимандрит Сергий (Михайленко). Затем все присутствовавшие посетили местный Свято-Успенский храм, где митрополит Агафангел...

Детальніше

В селе Дунайское состоялся первый в истории села храмовый праздник

В селе Дунайское состоялся первый в истории села храмовый праздник

            На весенней сходке села Дунайское, входящего в административный состав Старонекрасовского сельсовета, наконец-то была утверждена официальная дата рождения села — 17 сентября. Как известно, в украинском Придунавье эти праздники согласно православным традициям приурочивают к храму. У дунайцев это икона Божией Матери «Неопалимая Купина» (одна из самых сложных по композиции и символическому истолкованию богородичных икон). Она освящена...

Детальніше

Поселку Суворово — 200 лет!

Поселку Суворово — 200 лет!

Поселку Суворово — 200 лет! В минувшие выходные в Суворово прошли праздничные мероприятия, посвященные 200-летию основания поселка. На просторной площади у прекрасного Дома культуры  с самого утра в субботу было празднично и людно. Вначале  участники торжества посетили устроенные рядом выставку и ярмарку. Затем в церкви прошел молебен по случаю юбилея. Официальное открытие праздника состоялось у воздвигнутого на площади  к славной дате...

Детальніше

Обсудили насущные проблемы

Обсудили насущные проблемы

11сентября в сессионном зале районного совета состоялось заседание Президиума совета Измаильской районной организации ветеранов. В нем   приняли участие председатели сельских (поселковой) первичных ветеранских организаций, а также заместитель председателя Измаильского районного совета А.П. Данукалова. Основным вопросом повестки дня был — «О работе районных учреждений здравоохранения по улучшению медицинского обслуживания и медикаментозного обеспечения ветеранов войны и труда Измаильского района». С докладом выступила заместитель...

Детальніше

Выборы-2015 Склад Ізмаїльської районної виборчої комісії

п п Прізвище, ім'я, по батькові   Посада у ТВК   Телефон, адреса   Суб’єкт подання 1 Чєтіна Людмила Анатоліївна Голова комісії (067)5285488, 68670, Одеська обл., Ізмаїльський район, с. Саф'яни, вул. Шкільна, буд. 15а Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 2 Костова Галина Іванівна Заступник голови комісії (067)969-08-50, 68650, Одеська обл., Ізмаїльський р-н, с. Кирнички, вул. Кірова, буд. 2 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" 3 Мийнова Віра Василівна Секретар комісії (04841)433-98(067)973-53-98, 68643, Одеська обл., Ізмаїльський район, с. Кам'янка, вул. Калініна, буд. 119 Політична партія...

Детальніше

Грамоты — лучшим

Грамоты — лучшим

        4 сентября в зале заседаний райсовета состоялось награждение  предпринимателей района. В преддверии Дня предпринимателя, председатель Измаильского районного совета В.П. Антонюк и глава Измаильской районной государственной администрации В.Ф. Стойкова поздравили бизнесменов с этим праздником, отметив значимую роль их деятельности в развитии экономики и социальной сферы нашего региона, а затем вручили грамоты и ценные подарки лучшим предпринимателям. В числе...

Детальніше

Громада Предстоит большая работа

Громада Предстоит большая работа

4 сентября в малом зале заседаний административного здания не так давно назначенная на пост главы Измаильской районной государственной администрации В.Ф. Стойкова провела совещание с сельскими (поселковым) головами Измаильского района. Во встрече приняли участие председатель Измаильского районного совета В.П. Антонюк, заместитель главы райгосадминистрации П.В. Хаджиков, руководители структурных подразделений РГА, различных служб и организаций, СМИ. В начале совещания руководитель аппарата райгосадминистрации А.П. Григорчук...

Детальніше

Про стан готовності закладів освіти району до нового навчального року

Станом на 20.08.2015 р. по всіх закладах освіти району проведений поточний ремонт приміщень. Відремонтовані артсвердловина в Ларжанському НВК на суму  13,670 тис.грн., каналізація в Бросківській ЗОШ на суму 12,718 тис. грн., зовнішня каналізація в Кислицькій ЗОШ на суму 95,680 тис. грн.,  котельне обладнання в Бросківській, Старонекрасівській, Каланчацькій та Лощинівській ЗОШ на суму 15,724 тис. грн., електромережа в Бросківській ЗОШ на...

Детальніше

Открывают счет сентябрьским дням в календаре две даты, между которыми в общечело…

Открывают счет сентябрьским дням в календаре две даты, между которыми в общечеловеческой истории и памяти навечно пролегли шесть долгих грозных лет, наполненных разноречивыми чувствами и переживаниями, но оставивших после себя отчетливое ощущение того, чт

 Открывают счет сентябрьским дням в календаре две даты, между которыми в общечеловеческой истории и памяти навечно пролегли шесть долгих грозных лет, наполненных разноречивыми чувствами и переживаниями, но оставивших после себя отчетливое ощущение того, что весь мир висел на волоске над глубочайшей цивилизационной пропастью и избежал падения в нее лишь благодаря невероятному мужеству сумевших выдержать это жесточайшее испытание. 2 сентября в Измаиле,...

Детальніше

День знаний в Кирничанской школе Солнечным утром первого сентября на плацу Кирни…

День знаний в Кирничанской школе Солнечным утром первого сентября на плацу Кирничанской общеобразовательной школы на праздничную линейку, посвященную Дню знаний, знаменующему начало нового учебного года, собрались учителя, учащиеся и их родители, обществе

Солнечным утром первого сентября на плацу Кирничанской общеобразовательной школы на праздничную линейку, посвященную Дню знаний, знаменующему начало нового учебного года, собрались учителя, учащиеся и их родители, общественность села. В торжественном мероприятии приняли также участие председатель Измаильского районного совета В.П. Антонюк, начальник отдела коммуникаций с общественностью районной государственной администрации Д.Г. Пейчев, сельский голова Кирничков И.Д. Дойчев. В.П. Антонюк поздравил от имени...

Детальніше

Про скликання сорок другої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання

У К Р А Ї Н А І З М А Ї Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А     Р А Д А РОЗПОРЯДЖЕННЯ «25» травня 2015 року                           №29/2015-Р Про скликання сорок другої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання Керуючись ст. ст. 46, 55, Закону України «Про...

Детальніше

Про скликання сорок першої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання

  У К Р А Ї Н А І З М А Ї Л Ь С Ь К А     Р А Й О Н Н А     Р А Д А РОЗПОРЯДЖЕННЯ «13» березня 2015 року                     № 18  /2015-Р   Про скликання сорок першої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання   Керуючись ст. ст. 46, 55, Закону України «Про місцеве...

Детальніше

Про перенесення дати проведення пленарного засідання сорокової сесії Ізмаїльсько…

У К Р А Ї Н А І З М А Ї Л Ь С Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А РОЗПОРЯДЖЕННЯ «12» січня    2015 року                                                        № 2 /2015 - Р Про перенесення дати проведення пленарного засідання сорокової сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання            Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»...

Детальніше

Про скликання сорокової сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання

      У К Р А Ї Н А І З М А Ї Л Ь С Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А РОЗПОРЯДЖЕННЯ     «  05  » січня   2015 року                                                        №   1 /2015-Р Про скликання  сорокової  сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання   Керуючись ст. ст. 46, 55, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.10 Регламенту Ізмаїльської районної...

Детальніше

Про скликання тридцять п’ятої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скл…

У К Р А Ї Н А І З М А Ї Л Ь С Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А РОЗПОРЯДЖЕННЯ  « 8 » вересня 2014 року                       № 44  /2014-Р Про скликання  тридцять п’ятої  сесії Ізмаїльської  районної  ради  шостого  скликання   Керуючись ст. ст. 46, 55, 56...

Детальніше

Про скликання тридцять четвертої сесії Ізмаїльської районної ради шостого склик…

У К Р А Ї Н А І З М А Ї Л Ь С Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А РОЗПОРЯДЖЕННЯ  « 19  »  червня  2014 року               № 32  /2014-Р Про скликання  тридцять четвертої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання   Керуючись ст. ст. 46, 55, 56 Закону України «Про місцеве...

Детальніше

Про скликання тридцять третьої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликанн…

У К Р А Ї Н А І З М А Ї Л Ь С Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А РОЗПОРЯДЖЕННЯ «07»  квітня 2014 року                         №5/2014-Р Про скликання тридцять третьої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання  Керуючись ст. ст. 46, 55  Закону України « Про...

Детальніше

Про скликання тридцять першої сесії Ізмаїльської районної ради шостого склик…

У К Р А Ї Н А І З М А Ї Л Ь С Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А РОЗПОРЯДЖЕННЯ « 20 » січня 2014 року                          № 3 /2014-Р   Про скликання  тридцять першої    сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання   Керуючись ст. ст. 46, 55 ...

Детальніше

Про скликання тридцятої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання

  У К Р А Ї Н А І З М А Ї Л Ь С Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А РОЗПОРЯДЖЕННЯ «13»  грудня 2013 року                        №  90 /2013-Р   Про скликання  тридцятої   сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання   Керуючись ст. ст. 46, 55 Закону України « Про...

Детальніше

Про затвердження розпоряджень голови районної ради, виданих у міжсесійний періо…

У К Р А Ї Н А ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ Р І Ш Е Н Н Я   Про затвердження розпоряджень голови районної ради, виданих у міжсесійний період Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ізмаїльська районна рада  ВИРІШИЛА:   1. Затвердити  розпорядження голови районної ради: -         від 10 вересня 2013 року № 62/2013-Р « Про придбання...

Детальніше

Про передачу майна (обладнання), що знаходиться у спільній комунальній власності…

У К Р А Ї Н А ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ    Р І Ш Е Н Н Я   Про передачу майна (обладнання), що знаходиться у спільній комунальній власності територіальних громад Ізмаїльського району,  управління яким здійснює Ізмаїльська районна рада,  відділу освіти Ізмаїльської районної державної адміністрації.                 У зв’язку з проведеним капітальним ремонтом системи опалення та водозабезпечення Кирничанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, з метою...

Детальніше

Про затвердження Положення про списання майна спільної власності територіальних …

УКРАЇНА Ізмаїльська районна рада ШОСТЕ СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ  РІШЕННЯ   Про затвердження Положення про списання майна спільної власності територіальних громад Ізмаїльського району, управління яким здійснює районна рада   З метою врегулювання порядку списання майна спільної власності територіальних громад Ізмаїльського району району, управління яким здійснює районна рада, відповідно до статті 143 Конституції України,  статей 317, 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 139 Господарського кодексу України, беручи до уваги...

Детальніше

Про затвердження договорів оренди нерухомого майна, що знаходиться в спільній ко…

  У К Р А Ї Н А ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТЬ  ВОСЬМА  СЕСІЯ Р І Ш Е Н Н Я Про затвердження договорів оренди нерухомого майна, що знаходиться в спільній комунальній власності територіальних громад Ізмаїльського району, управління яким здійснює Ізмаїльська районна рада             Керуючись ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», положеннями Цивільного...

Детальніше

Про внесення змін до рішення районної ради №315 -VІ від 25.12.2012 року «Про ра…

У К Р А Ї Н А ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ  РІШЕННЯ   Про внесення змін до рішення районної ради №315 -VІ від 25.12.2012 року  «Про районний бюджет  Ізмаїльського району на 2013 рік»   Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  відповідно до ст.78 Бюджетного Кодексу України, на підставі рішення сесії обласної ради  від 14 листопада 2013року, розпорядження голови обласної державної адміністрації №1136/А-2013...

Детальніше

Про внесення змін до кошторису видатків на утримання Ізмаїльської районної ради …

          УКРАЇНА ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННАРАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА  СЕСІЯ   Р І Ш Е Н Н Я Про внесеннязміндо кошторисувидатківна утримання Ізмаїльської районної ради та ії виконавчого апарату на 2013 рік, затвердженого рішеннямрайонноїради № 319-VІвід 25.12.2012 року Керуючись ст. 43 ЗаконуУкраїни «Про місцеве самоврядування в Україні», Ізмаїльська  районнарада   ВИРІШИЛА: 1.VІ від 25.12.2012 року (додається).  2. Контроль за виконанням  рішенняпокласти на постійнукомісію районноїрадизпитань бюджету,фінансів та інвестицій.     Голова районної ради            ...

Детальніше

Про затвердження Програми створення містобудівного кадастру Ізмаїльського району…

  У К Р А Ї Н А ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ   Р І ШЕН Н Я   Про затвердження Програми створеннямістобудівного кадастру Ізмаїльськогорайону на 2013-2016 роки    У зв’язку з необхідністю створення містобудівного кадастру  Ізмаїльського району, відповідно до Законів України «Про основи  містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», у порядку визначеного постановою Кабінету Міністрів України  № 559 від 25.05.2013 року «Про містобудівний кадастр», керуючись ...

Детальніше

Про внесення змін до Програми взаємодії органів місцевого самоврядування та вико…

У К Р А Ї Н А ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ Р І ШЕН Н Я   Про внесення змін до Програми взаємодії органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Ізмаїльського району на 2013 рік, затвердженої рішенням районної ради № 343-VІ від 21.02. 2013 року    Керуючись ст. 43. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі ст.,ст.. 13,14,29 Закону України « Про...

Детальніше

Про затвердження Програми розвитку позашкільних навчальних закладів Ізмаїльськог…

  У К Р А Ї Н А ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТЬ  ВОСЬМА  СЕСІЯ Р І Ш Е Н Н Я     Про затвердження Програми розвитку позашкільних навчальних закладів Ізмаїльського району на 2014 р.   Керуючись п.16 ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та розглянувши проект Програми розвитку позашкільних навчальних закладів Ізмаїльського району на 2014 рік, з метою забезпечення довільного, творчого, інтелектуального, духовного,...

Детальніше

Про виконання Програми розвитку позашкільних навчальних закладів Ізмаїльського р…

  У К Р А Ї Н А ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ Р І Ш Е Н Н Я   Про виконання Програми розвитку позашкільних навчальних закладів Ізмаїльського району за 2010-2013 роки Заслухавши звіт відділу освіти райдержадміністрації  про виконання Програми розвитку позашкільних закладів Ізмаїльського району за 2010-2013 роки, керуючись ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про позашкільну...

Детальніше

Про звіт Ізмаїльської районної державної адміністрації про виконання районного …

  У К Р А Ї Н А ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ Р І Ш Е Н Н Я Про звіт Ізмаїльської районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Ізмаїльського району за  підсумками дев'яти місяців 2013 року             Заслухавши інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Стоілової М.М. про виконання районного бюджету Ізмаїльського району за 9 місяців 2013 року, районна рада відзначає, що доходна частина районного...

Детальніше

Про скликання двадцять восьмої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликан…

  У К Р А Ї Н А І З М А Ї Л Ь С Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А РОЗПОРЯДЖЕННЯ «13»  листопада  2013 року                    № 82 /2013-Р   Про скликання  двадцять восьмої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання   Керуючись ст. ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування...

Детальніше

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про скликання двадцять сьомої сесії Ізмаїльської районної ради шос…

УКРАЇНА ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ «19»  вересня 2013 року                          № 65/2013-Р   Про скликання двадцять сьомої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання   Керуючись ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 10 Регламенту Ізмаїльської районної ради:  І. Провести пленарне засідання двадцять сьомої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання 26 вересня 2013 року...

Детальніше

Про звіт постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров'я, кул…

УКРАЇНА ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ    Р І Ш Е Н Н Я Про звіт постійної комісії районної ради з питань  освіти, охорони здоров'я, культури, спорту, молоді та соціального захисту населення про свою роботу   Заслухавши звіт голови постійної комісії районної ради з питань охорониздоров'я, культури, спорту, молоді та соціального захисту населення просвою роботу, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,...

Детальніше

Про звіт постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відно…

УКРАЇНА ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ    Р І Ш Е Н Н Я  Про звіт постійної комісії районної ради з питань   регулювання земельних відношень  та охорони навколишнього середовища   Заслухавши звіт голови постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відношень та охорони навколишнього середовища про свою роботу, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ізмаїльська районна рада   ВИРІШИЛА:   1. Звіт...

Детальніше

Календар новин

<< < Січень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31