Доступ до публічної інформації – право кожного

Доступ до публічної інформації – право кожного

За I квартал 2013 року до Ізмаїльської ОДПІ Одеської області ДПС  надійшло 2 запити на публічну інформацію, в т.ч. 2 від фізичних осіб.

Відповідно до ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» всі запити було вчасно розглянуто та надано відповіді, з них інформацію надано повністю на 1 запит, відмовлено – 1, у зв'язку з тим, що запитувана інформація була конфіденційною.

Запитувачі цікавились інформацією про сплату податків третіх осіб, також був запит на надання копії документів по Центру обслуговування платників податків.

 Нагадуємо, що запит на інформацію можна надіслати поштою за адресою: 68609 м.Ізмаїл, вул. Кишинівська, 3; електронною поштою на скриньку This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; зателефонувавши за номером 7-28-55.

Сектор взаємодії із засобами масової

інформації та громадськістю

 

Ізмаїльська ОДПІ працює над скороченням податкового боргу

Основна мета управління погашення податкового боргу Ізмаїльської об’єднаної державної податкової інспекції – збільшення обсягів надходжень до бюджету за рахунок скорочення податкового боргу. За результатами роботи за чотири місяці 2013 року фахівцями управління стягнуто до зведеного бюджету України 3467,6 тис. грн. (що на 1673,1 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період попереднього року), у тому числі до державного бюджету України стягнуто 2735,5 тис. грн. (що на 1464,6 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період попереднього року), до місцевого бюджету стягнуто 732,1 тис. грн. (що на 280,5 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період попереднього року). За цей період стягнуто податкового боргу за виконавчими документами на суму 31,3 тис. грн., стягнуто коштів з банківських рахунків на суму 829,3 тис. грн.

Сектор взаємодії із засобами масової

інформації та громадськістю

 

 

До Ізмаїльської податкової за чотири місяці звернулось 16 громадян

Своєчасний та кваліфікований розгляд звернень громадян є одним із пріоритетних напрямів для органів податкової служби, що забезпечує зворотній зв’язок органів ДПС із громадськістю.

  Протягом січня-квітня 2013 року на адресу Ізмаїльської об’єднаної  державної податкової інспекції надійшло на розгляд 16 письмових звернень від громадян (заяв). Основна тематика порушених громадянами питань :

  • інформація про ухилення від сплати податків -11 письмових звернень, або (68,7%);
  • оподаткування доходів підприємницької діяльності (єдиний, фіксований податок, загальна система оподаткування) – 1 письмове звернення, або (6,3%);
  • плата за землю (земельний податок, а також арендна плата за земельні ділянки – 2 письмове звернення або  (12,5%);
  • податок на доходи фізичних осіб - 2 письмових звернення, або (12,5%);

Для забезпечення кваліфікованого та своєчасного розгляду звернень громадян, а також оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявників у Ізмаїльській ОДПІ, посадовими особами відповідно до графіка проводиться особистий прийом громадян.

Попередній запис на прийом  проводиться сектором забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян за адресою:68609 м.Ізмаїл, вул. Кишинівська, 3; або за телефоном 7-28-55.

Сектор взаємодії із засобами масової

інформації та громадськістю

Електронний ключ Міндоходів дає змогу звітувати до органів

Пенсійного  фонду та статистики

Відтепер ключ електронного підпису, виданий Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міністерства доходів і зборів України, дає змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів Міндоходів, а й до органів державної статистики України та Пенсійного фонду України, використовуючи безкоштовний он-лайн сервіс «iFinZvit».

Більш детальну інформацію про безкоштовний он-лайн сервіс «iFinZvit» можна переглянути у розділі «Програмне забезпечення» офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД – http://acskidd.gov.ua.

Сектор взаємодії із засобами масової

інформації та громадськістю

            Понад 180 роботодавців Ізмаїльщини підвищили зарплати своїм працівникам

Працівники отримували менше 1147 гривень, встановлених Законом на 1 січня 2013 року. Щоб змінити цю ситуацію в Ізмаїльській об’єднаній державній податковій інспекції створено робочу групу з представників інспекції. З початку року вже проведено 14 засідань робочої групи за участю роботодавців. В результаті 114 керівників підприємств підвищило зарплату своїм працівникам і додатково сплатило до бюджету 95,0 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Підвищення рівня заробітної плати залишається одним із стратегічних напрямів роботи податківців у 2013 році. У подальшому з несумлінними роботодавцями буде продовжено профілактичну та роз’яснювальну роботу.

 

Сектор взаємодії із засобами масової

інформації та громадськістю

            Кількість спрощенців на Ізмаїльщині зростає

Підприємці, які перебувають на обліку в Ізмаїльській об’єднаній державній податковій інспекції та обрали спрощену систему оподаткування, за чотири місяці 2013 року перерахували до бюджету 4974,4 тис. грн. єдиного податку, що на 1193,6 тис. грн. більше минулорічних надходжень.  На сьогодні на спрощеній системі оподаткування працюють 5061 підприємців-фізичних осіб. Найпопулярніша – друга група, на якій працює 2596 осіб. Першу та третю групи обрали 1796 та 669 підприємців відповідно.

В цьому році для платників п’ятої групи зменшено ставки єдиного податку з 10% та 7% до 7% та 5% відповідно, а для другої групи – введено подання звітності раз на рік, а не щоквартально.

Незабаром підприємці зможуть вести книгу обліку доходів і витрат в електронному вигляді. Маючи електронний ключ, платники зможуть автоматично заповнювати на підставі даних книги податкову звітність та направляти її в режимі он-лайн до податкового органу.

Сектор взаємодії із засобами масової

інформації та громадськістю

Центр обслуговування платників податків Ізмаїльської ОДПІ з початку року надав 20  тисяч послуг

Створення Центрів обслуговування платників податків свідчить про факт переходу органів податкової від фіскальної до сервісної служби.

  Результативність функціонування центру обслуговування платників податків при  Ізмаїльській об’єднаній державній податковій інспекції підтверджують кількісні показники роботи. Так, лише протягом січня-квітня цього року в Центрі обслуговування фахівці Ізмаїльської ОДПІ видали громадянам 1662 ідентифікаційних номерів, 98 довідок про відсутність заборгованості, 680 довідок про доходи платників, 13 довідок про відсутність заборгованості перед бюджетами для виїзду на постійне місце проживання за кордон та багато інших.

Податківці прийняли та зареєстрували майже 11486 тис. податкових декларацій та звітів, понад 8992 тис. вхідної кореспонденції та надали 192 усні консультації.

Нагадуємо, Центр обслуговування платників податків Ізмаїльської ОДПІ працює у будні з 09.00 год. до 20.00 год., у суботу з 09.00 год. до 16.00 год., вихідний день – неділя.

Сектор взаємодії із засобами масової

інформації та громадськістю

Календар новин

<< < Січень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31