Соціальне зло - «конверти»

Ставлення до податків не залежить від рівня статків, а залежить від свідомості та сумлінності кожного платника. В усьому світі є такі з них, котрі прагнуть ухилитися від сплати державі та суспільству належного податку. Одним із методів зменшення податків є виплата заробітної плати «у конвертах».

Сьогодні громадяни, які погоджуються на зарплату  «у конвертах», сприяють розвитку тіньових схем ухилення від сплати податків та позбавляють себе соціальної захищеності. Саме тому і активізовано роботу з легалізації отриманих доходів. Під увагою Ізмаїльської ОДПІ є робота з суб’єктами господарювання, що виплачують найманим працівникам заробітну плату «у конвертах», або зовсім не виплачують.

У цьому напрямку проводиться ряд заходів , спрямованих на легалізацію отриманих доходів. Податківці постійно проводять аналіз податкової звітності , а так само перевірки підприємств , установ та організацій з питань дотримання ними чинного законодавства при виплаті заробітної плати . Особлива увага приділяється платникам податків , які ведуть виробничу та фінансово- господарську діяльність і при цьому не перераховують до бюджету податок на доходи фізичних осіб , тим самим допускаючи виплату заробітної плати « в конвертах».

Громадяни повинні усвідомити, якщо трудові відносини не оформлені, заробітна плата виплачується у розмірі, меншому встановленого законодавством рівня, або  виплачується «у конвертах» - це порушення законодавства, від якого до бюджету не надходить повна сума податку, відповідно, і самі громадяни недоотримують належні їм соціальні гарантії. 

Тож, у котре нагадуємо роботодавцям та громадянам, що незареєстрований належним чином працівник ризикує залишитися без права на отримання пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії. Подбайте про це якомога раніше!

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ Міндоходів в Одеській області

Календар новин

<< < Січень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31