В Ізмаїлі пройшов безкоштовний семінар для підприємців

            Нещодавно в приміщенні  актового залу Центру здоров’я відбувся семінар для малих та середніх підприємств Ізмаїльського, Ренійського, Болградського та Кілійського районів на тему «Актуальні питання розвитку та підтримки підприємництва, реалізації регуляторної політики та надання адміністративних послуг».

     Організатором заходу виступив Регіональний фонд підтримки підприємництва в Одеській області.

            Під час семінару були розглянуті такі питання як порядок надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва; складні ситуації та шляхи їх розв’язання при здійсненні реєстрації прав на земельну ділянку та отримання документів, а також торкнулися теми ініціативи Одеської обласної адміністрації по підтримці та розвитку підприємництва в Одеській області.

            На семінарі виступив заступник начальника управління податків та зборів фізичних осіб Головного управління Міністерства доходів та зборів  в Одеській області Решетнік Володимир Миколайович, який розповів про правила звітування щодо сплати єдиного соціального внеску, наголосив на важливості своєчасності та повноти сплати податків, а також презентував навчальний посібник для школярів «Основи податкових знань».

Начальник Центру  надання адміністративних послуг у м. Ізмаїлі Каплієнко Миколай Вікторович, повідомив про нові послуги, які можна отримати в Центрі, також виступили генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Одеській області Сороковський Олексій Юрієвич та інші спеціалісти Регіонального фонду підтримки підприємництва.

            Завдяки відкритому діалогу, всі охочі мали можливість поставити свої запитання і тут же отримати відповіді.

Будемо сподіватися, що такі  спільні заходи із Регіональним фондом підпримки підприємництва в Одеській області  стануть традиційними. А форма навчання у вигляді семінарів довела свою ефективність.

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ Міндоходів в Одеській області

Календар новин

<< < Січень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31