Внесено зміни до титульних сторінок книг обліку розрахункових операцій на РРО

Ізмаїльська ОДПІ у зв’язку  із набранням чинності 18 жовтня 2013 року наказу «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій», повідомляє наступне.

Порядком реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій внесено зміни до титульних сторінок книг обліку розрахункових операцій на РРО та на господарську одиницю.

На сьогодні суб’єкти господарювання у зв’язку із завчасним придбанням екземплярів книг ОРО за формою, встановленою попереднім Порядком реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, та/або відсутністю книг ОРО нової форми звертаються до органів доходів і зборів для реєстрації книг ОРО, форму яких затверджено новим Порядком.    

З метою уникнення суперечок та незручностей для суб’єктів господарювання органи доходів і зборів будуть приймати до реєстрації книги ОРО, форму яких затверджено старим Порядком.

Перед реєстрацією книги ОРО суб’єкт господарювання повинен забезпечити внесення на титульну сторінку книги ОРО на РРО інформації щодо моделі та заводського номера зовнішнього модему РРО (у разі його наявності в РРО) та щодо назви і адреси господарської одиниці а також інформації щодо місцезнаходження/місця проживання суб’єкта господарювання.

Доповнення на титульній сторінці книги ОРО засвідчуються підписом посадової особи та печаткою відповідного підрозділу органу доходів і зборів. 

Календар новин

<< < Листопад 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30