«Семінар у ІОДПІ: єдиний соціальний внесок адмініструє Міндоходів»

З жовтня поточного року адміністрування єдиного соціального внеску здійснює Міністерство доходів і зборів України. Про особливості обчислення та сплати цього збору йшлося на семінарі, який пройшов 30 жовтня у Ізмаїльській об'єднаній державній податковій інспекції головного управління Міністерства доходів і зборів в Одеській області.

        Відкриваючи семінар, начальник податкової інспекції Тетяна Володимирівна Шиліна зазначила: «...Ізмаїльська об'єднана державна податкова інспекція повністю готова адмініструвати єдиний соціальний внесок: підготовлені і відмінно працюють всі програми для прийому звітності, в центрі  обслуговування платників розміщена необхідна законодавча і інструктивна інформація.

            Нам передана для стягнення заборгованість з ЄСВ, яка  перевищує 19 млн. грн., а це більше 400 боржників. Тільки за жовтень поточного року Ізмаїльської ОДПІ вже мобілізовано понад 22 млн. грн. цього збору.

            Завдання з погашення цієї заборгованості  непросте . Але про невиконання не може бути й мови. Так як від того , наскільки ми виконаємо  це завдання , залежить своєчасність виплати пенсій та допоміг найбільш незахищених верств населення. У рамках чинного законодавства будуть використані всі методи впливу , від накладення штрафів до звернення стягнення на майно злісних неплатників. Однак основний акцент ми , як завжди , робимо на добровільну сплату . Хочу довести до свідомості кожного працюючого , який одержує доходи громадянина , що саме від нього сьогодні залежить добробут того, хто за віком , або за станом здоров'я вже не може себе забезпечити. »

            У своєму виступі Тетяна Володимирівна зробила акцент на підвищенні рівня обслуговування платників податків, впровадження електронних сервісів, де одним з основних є надання звітності у електронному вигляді.

            Вперше звітність з ЄСВ приймалася Ізмаїльської ОДПІ за вересень 2013 року. Як позитивний момент слід відзначити відсутність черг у центрі з обслуговування платників податків. Будь-який відвідувач, у разі потреби, міг невідкладно отримати кваліфіковану практичну допомогу у складанні і передачі звітності.

Майже 800 суб'єктів підприємництва надали цей звіт за вересень в електронному вигляді. Прямо в ЦОПе в період звітної компанії провідними фахівцями інспекції проводилися тренінги з передачі звітності в електронному вигляді. На наочних прикладах була продемонстрована можливість комп'ютерної програми виявити помилки у звітності та своєчасно їх виправити.

На семінарі також йшлося про податок на нерухомість, який фізичні особи почнуть сплачувати з 2014 року. 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ Міндоходів в Одеській області

Календар новин

<< < Листопад 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30