«Борг по єдиному соціальному внеску на 1 жовтня склав більше 19 млн. грн.»

Про це йшлося на нараді, яка пройшла днями в Ізмаїльської об'єднаної державної податкової інспекції головного управління міністерства доходів і зборів в Одеській області.    

            Основним боржником є ​​Українсько-дунайське пароплавство - більше 14 млн.грн. Крім того, боржниками з цього платежу є ще більше 400 суб'єктів підприємницької діяльності Ізмаїла та Ізмаїльського району.

            Як сказала начальник податкової інспекції Тетяна Володимирівна Шиліна: «... завдання з погашення заборгованості з єдиного соціального внеску, яке перед нами поставлено непросте. Цей внесок адмініструвати ми почали нещодавно, і є свої складності.

            Але про невиконання не може бути й мови. Так як від того, наскільки ми впораємося з цим завданням, залежить своєчасність виплати пенсій та допомог найбільш незахищених верств населення. Це розумію я, і це розуміє весь колектив інспекції. У рамках чинного законодавства будуть використані всі методи впливу від накладення штрафів до звернення стягнення на майно злісних неплатників. Однак основний акцент ми, як завжди, робимо на добровільну сплату. Необхідно довести до свідомості кожного працюючого, що одержує дохід громадянина, що саме від нього сьогодні залежить добробут того, хто за віком, або за станом здоров'я вже не може себе забезпечити. »

У своєму виступі Тетяна Володимирівна зробила акцент на підвищенні рівня обслуговування платників податків, впровадження електронних сервісів, де одним з основних є надання звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку.

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ Міндоходів в Одеській області

Календар новин

<< < Листопад 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30