«Звітувати з єдиного внеску можна в електронному вигляді»

            З цього питання в Центрі по обслуговуванню платників податків Ізмаїльської ОДПІ ГУ Міндоходів в Одеській області був проведено семінар-тренінг, на якому фахівці ІОДПІ навчали суб’єктів малого та середнього бізнесу готувати та надавати електронну звітність.

Звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до органів Міндоходів також можна надсилати в електронному вигляді.

За словами начальника Управління інформаційних технологій та обліку платників ІОДПІ Тетяни Антоненковоі, такий формат звітування зекономить платникам час та кошти. Адже в паперовому вигляді звітність потрібно подавати особисто лише до Центрів обслуговування платників податків, надіслана поштою вона не приймається.

Для електронного звітування платникам потрібно завантажити відповідне програмне забезпечення та отримати цифровий підпис, який Міндоходів надає безкоштовно.

Електронні формати (архів форматів) документів звітності з єдиного внеску та довідник відповідності кодів органів Міндоходів та кодів органів Пенсійного фонду розміщено на веб-порталі Міністерства.

На сьогодні платниками податків, яки знаходяться на обліку в Ізмаїльськой ОДПІ більш половини надали звітність за вересень у електронному вигляді.

Нагадаємо, що звіт за вересень про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування потрібно подати до 21 жовтня 2013 року включно (оскільки у цьому місяці 20 число припадає на вихідний, то останнім звітним днем є понеділок, 21 жовтня).

Якщо у вас виникли питання стосовно звітування по єдиному соціальному внеску просимо звертатися до ЦОПП Ізмаїльської ОДПІ (вікно №), або за телефоном 7-28-07.

 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ Міндоходів в Одеській області

Календар новин

<< < Листопад 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30