«Податкове законодавство будуть викладати в школах»

 Нещодавно в Києві керівниками міністерства доходів і зборів України Олександром Клименко та міністерства освіти України Яном Табачником проведена презентація нового підручника для 9-х класів «Основи податкових знань». Це перший підручник для українських школярів, який розповідає про історію оподаткування на Україні, дає основні поняття про податки.

             На тлі економічної і соціальної кризи в ряді сусідніх країн в нашій країні досягається економічний розвиток та підвищення соціальних стандартів. Намічена і впроваджується нова податкова політика, спрямована на зменшення рівня податків. У 2014 році реальний сектор економіки отримає зниження ставок податків: ПДВ - з 20 до 17%, податку на прибуток підприємств - з 19 до 16%. Тому необхідно передбачити компенсатори можливих тимчасових втрат бюджету. В даний час обраний курс на підвищення рівня добровільної сплати податків, значно скоротилася кількість перевірок суб'єктів господарювання. Сьогодні вкрай важливо довести до свідомості кожного платника податків, що податки повинні платити всі, кому це належить, і набагато вигідніше сплатити необхідні згідно з чинним законодавством податки, ніж потрапити в зону пильної уваги з боку співробітників Міністерства доходів і зборів.      

Починати роботу з формування громадянської самосвідомості слід з самого раннього віку. Саме тому частими гостями у школах нашого міста і району стають фахівці Ізмаїльської об'єднаної державної податкової інспекції. Школярам у доступній формі розповідають про роль податків у житті держави, про відповідальність за порушення податкового законодавства.

                                        Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ Міндоходів в Одеській області

Календар новин

<< < Грудень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31