Дорадчі органи Ізмаїльської районної ради VІ скликання

                                                     Президія районної ради:

 

Антонюк                        

Василь Павлович - голова Президії, голова районної ради        

 

Данукалова                    

Алла Петрівна - заступник голови Президії, заступник голови районної ради

 

                                               Члени Президії:  

Аветисян

Артак Гергійович - голова постійної комісії районної ради з питань економіки,регуляторної політики, промисловості, будівництва, транспорту і зв`язку

Григорчук

Ганна Петрівна - голова постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров`я, культури, спорту, молоді і соціального захисту населення

Іванова    

Марія Зіновіївна - голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестицій

Комарова

Тетяна Вікторівна - голова постійної комісії районної ради з питань Регламенту, законності, депутатської етики та управління комунальною власністю

Стратила

Михайло Костянтинович - голова постійної комісії районної ради з питань регулювання

                                                 земельних відносин та охорони навколишнього середовища

Арнаут

Андрій Георгійович - голова депутатської фракції Народної партії в районній раді

Яковенко

Володимир Степанович - голова депутатської фракції Соціалістичної партії України d районній раді

 

                                   Громадська комісія з житлових питань

 

Данукалова

Алла Петрівна - голова комісії, заступник голови районної ради

Чернега

Наталія Михайлівна - заступник голови комісії, голова профспілкового комітету районної ради

Гутова

Галина Василівна - секретар комісії, головний спеціаліст апарату районної ради

 

                                              Члени комісії:

  

Гончар

Роман Іванович - головний спеціаліст апарату районної ради з юридичного забезпечення

Іванова

Марія Зіновіївна - депутат районної ради, голова ради ветеранів Ізмаїльського району

Недашківський

Володимир Васильович - депутат районної ради, начальник організаційного відділу апарату районної ради

Раділов

Павло Павлович - депутат районної ради, головний лікар сільської лікарської амбулаторії с. Кринички

Ремінна

Зінаїда Яківна - керуюча справами районної ради

Старцева

Алла Вікторівна - депутат районної ради, начальник управління праці та соціальної політики райдержадміністрації

Хаджиков

Петро Васильович - депутат районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації

 

                    Комісія районної ради з питань відновлення прав реабілітованих

 

Данукалова

Алла Петрівна - голова комісії, заступник голови районної ради

Іванова

Марія Зіновіївна - заступник голови комісії, депутат районної ради

Матушкін

Владислав Андрійович - секретар комісії, заступник голови ради ветеранів Ізмаїльського району

 

                                            Члени комісії:

 

Гончар

Роман Іванович - головний спеціаліст апарату районної ради з юридичного забезпечення

Москвич

Світлана Олександрівна - Бросківський сільський голова

Старцева

Алла Вікторівна - депутат районної ради, начальник управління праці та соціальної політики райдержадміністрації

Ращенко

Надія Василівна - начальник архівного відділу райдержадміністрації

 

  Конкурсна комісія по визначенню орендаря водного об`єкту та земельної ділянки водного фонду

 

Антонюк                        

Василь Павлович - голова Президії, голова районної ради        

Ніколаєв

Сергій Афанасійович - заступник голови комісії, депутат районної ради, начальник управління АПР райдержадміністрації

Гончар

Роман Іванович - головний спеціаліст апарату районної ради з юридичного забезпечення

                                                   Члени комісії:

 

Арешкін Микола Лукич - депутат районної ради, голова РАБК «Новонекрасівський»

Жечков Афанасій Іванович - начальник Ізмаїльського управління водного господарства

Мартинова

Євдокія Мартинівна - головний державний санітарний лікар Ізмаїльського району

Паюк

Федір Петрович - депутат районної ради, голова АРК «Придунайська нива»

Савенко Ігор Михайлович - завідуючий Придунайським сектором з охорони

навколишнього природного середовища

Стаценко

Микола Сергійович - депутат районної ради, директор ТОВ «Дунайський землеробець»

Стратила

Михайло Костянтинович - голова постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Черниченко

Анатолій Григорович - депутат районної ради, головний агроном АТЗТ «Агро компанія«Свобода»

Черой

Іван Георгійович - начальник Дунайського басейнового управління водних ресурсів

 

      Професійна комісія з питань утворення фермерських господарств

 

Данукалова

Алла Петрівна - голова комісії, заступник голови районної ради

Ніколаєв

Сергій Афанасійович - заступник голови комісії, депутат районної ради, начальник управління АПР райдержадміністрації

Генова

Ольга Миколаївна - секретар комісії, головний спеціаліст управління АПР

райдержадміністрації

 

                                                Члени комісії:

 

Бородатий

Василь Федорович - депутат районної ради, голова СФГ «Бородатий В.Ф.»

Гончар

Роман Іванович - головний спеціаліст апарату районної ради з юридичного забезпечення

Добрев

Дмитро Дмитрович - голова СФГ «Добрев Д.Д.»

Паюк

Федір Петрович - депутат районної ради, голова АРК «Придунайська нива»

Старцева

Алла Вікторівна - депутат районної ради, начальник управління праці та соціальної політики райдержадміністрації

Танова

Лариса Євгеніївна - начальник відділу Держкомзему в Ізмаїльському районі.

 

Календар новин

<< < Серпень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31