СПИСОК ДЕПУТАТІВ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СПИСОК ДЕПУТАТІВ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

1.

Антонюк Василь Павлович

 депутат від р/о Аграрної партії

2

Арику  Павло Іорданович

 депутат від р/о БПП «Солідарність»

3.

Барков Геннадій Петрович

 депутат від р/о ПП «Опозиційний блок»

4.

Бойчев Петро Георгійович

 депутат від р/о Аграрної партії

5.

Брусова Маргарита Василівна

 депутат від р/о  Аграрної партії

6.

Галущенко Анатолій Борисович

 депутат від р/о БПП «Солідарність»

7.

Данукалова Алла Петрівна

 депутат від р/о  «Наш край»

8.

Димитрієва Наталія Миколаівна

 депутат від р/о  «Наш край»

9.

Дімброва Катерина Василівна

 депутат від р/о  ВО «Батьківщина»

10.

Жужуян Станіслав Вячеславович

 депутат від р/о  БПП «Солідарність»

11.

 Ігнат Пилип Іванович

 депутат від р/о  ВО «Батьківщина»

12

Істомінова Світлана Володимирівна

 депутат від р/о ПП «Опозиційний блок»

13.

Капаруліна Михайліна Василівна

 депутат від р/о  Аграрної партії

14.

Карайванський Іван Михайлович

 депутат від р/о   Аграрної партії

15.

Киричевська Анжела Володимирівна

 депутат від р/о БПП «Солідарність

16.

Кіліяну Іван Миколайович  

депутат від р/о  ВО «Батьківщина» 

17.

Коваленко Василь Іванович

 депутат від р/о    «Відродження»

18.

Козловська Сніжана Анатоліївна

депутат від р/о  ВО «Батьківщина»  

19.

Кокош Віра Ігнатівна

 депутат від р/о   «Наш край»

20.

Краснова Галина Єгорівна

 депутат від р/о   БПП «Солідарність»

21.

Мінженер Олександр Іванович

 депутат від р/о   «Наш край»

22.

Нівня Павло Іванович

 депутат від р/о ПП «Опозиційний блок»

23.

Ніколаєв Сергій Афанасійович

депутат від р/о  Аграрної партії

24.

Пельтек В’ячеслав Ілліч

 депутат від р/о  БПП «Солідарність»

25.

Пєтков Олександр Федорович

 депутат від р/о   БПП «Солідарність»

26.

Пінтійський Дмитро Петрович

 депутат від р/оПП «Опозиційний блок»

27.

Пономаренко Олександр Костянтинович

 депутат від р/о ПП «Опозиційний блок»

28.

Ратушненко Микола Миколайович

 депутат від р/о  ВО «Батьківщина»

29

Степаненко Леонід Олександрович 

 депутат від р/о   «Відродження»

30.

Чепой Василь Георгійович

 депутат від р/о   Наш Край

31.

Чепой Іван Григорійович

 депутат від р/о ПП «Опозиційний блок»

32.

Чолак Марк Іванович

депутат від р/о БПП «Солідарність»

33.

Шевченко Анатолій Іванович

 депутат від р/о    ВО «Батьківщина»

34.

Шишман Юрій Іванович

 депутат від р/о  БПП «Солідарність»

 

Календар новин

<< < Травень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31