Персональний склад постійних комісій районної ради VIІ скликання

 

 

 

                     Постійна комісія з питань бюджету та  фінансів 

 

 № з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Належність до

          

Посада в комісії

 

1.

 

Петков Олександр Федорович

районної організації БПП

" Солідарність"

 

   Голова

2.

 

Жужуян Станіслав В'ячеславович 

 

районної організації БПП

"Солідарність"

 

Заст. голови

3.

 

Козловська Сніжана Анатоліївна 

 

 районної організації ВО " Батьківщина"

   Секретар

4.

 Брусова Маргарита Василівна

районної організації Аграрної партії 

Член комісії

5.

Димитрієва Наталія Миколаївна 

 районної організації

 Наш Край

Член комісії

6.

 

Ратушненко Микола Миколайович

 районної організації ВО

" Батьківщина"

 

 

Член комісії

 

7.

Капаруліна Михайліна Василівна 

 районної організації Аграрної партії

 

 

Член комісії

 

 

     


 

                  Постійна комісія з питань соціально-економічного,

    культурного та інвестиційного розвитку Ізмаїльського району  

 

 № з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Належність до

       

Посада в комісії

 

1.

 

 Чолак Марк Іванович

 районної організація ВО " Батьківщина"

     Голова

2.

Арику Павло Іорданович

 

 районної організація БПП " Солідарність"

 

Заст. голови

3.

  Істомінова Світлана Володимирівна    

  районної організація ПП

" Опозиційний блок"

 

  Секретар

4.

 Коваленко Василь Іванович

   районної організації

"Відродження"

 

Член комісії

 

5.

Чепой Іван Григорійович 

 районної  організації ПП

" Опозиційний блок"

 

Член комісії

  

     

 

 

 

 

 

                Постійна комісія з питань

       регулювання земельних відносин та охорони

      навколишнього середовища

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

   Належність до  

Посада в комісії

1. 

Ніколаєв Сергій Афанасійович 

районної організації Аграрної партії  

     Голова

 

2.

 Шишман Юрій Іванович

районної організації БПП "Солідарність" 

 

Заст. голови

3. 

 Дімброва Катерина Василівна

 районної організації

 ВО "Батьківщина"

 

   Секретар

4.

 Карайванський Іван Михайлович

районної організацї Аграрної партії  

Член комісії

5.

 Пономаренко Олександр Костянтинович

районної оранізації ПП "Опозиційний блок"

Член комісії

 

     

 

 

                           Постійна комісія з питань освіти, охорони здоров`я,

                    культури, спорту, молоді і соціального захисту населення

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 Належність до

       

 Посада в комісії

1.

Киричевська Анжела Володимирівна

районної організації БПП " Солідарність"

     Голова

2.

Краснова Галина Єгорівна

 районної організації БПП

"Солідарність"

Заст.   голови

3.

Кіліяну Іван Миколайович

районної організації ВО " Батьківщина" 

     Секретар

4.

 Барков Генадій Петрович

районної організації ПП " Опозиційний блок" 

Член комісії

5. 

Чепой Василь Георгійович

районної організації ПП " Опозиційний блок" 

   Член комісії

 

     

 

 

 

 

 

                                              Постійна комісія з питань

                     управління комунальною власністю, законності,

                     мандатна, депутатської діяльності та етики

 

№ з/п


Прізвище, ім’я, по батькові

 Належність до

        

 Посада в комісії

1. 

Кокош Віра Ігнатівна

 районної організації

"Наш край"

     Голова

2.

 Бойчев Петро Георгійович

районної організації 

"Аграрної партії"

Заст.   голови

3.

Ігнат Пилип Іванович 

 районної організації ВО

" Батьківщина" 

     Секретар

4.

Галущенко Анатолій Борисович 

районної організації БПП " Солідарність" 

   Член комісії

5.

Нівня Павло Іванович 

районної організації ПП

" Опозиційний блок" 

   Член комісії

 

     

Календар новин

<< < Травень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31