Про передачу в оренду комунальній установі «Ізмаїльський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» нежитлової будівлі за адресою: м.Ізмаїл, проспект Суворова, 69, яка знаходиться у спільній комунальній власності територіальних громад Ізмаїльсько

У К Р А Ї Н А

ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

Про передачу в оренду комунальній установі «Ізмаїльський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» нежитлової будівлі за адресою: м.Ізмаїл, проспект Суворова, 69, яка знаходиться у спільній комунальній власності територіальних громад Ізмаїльського району, управління якою здійснює Ізмаїльська районна рада для розміщення закладу охорони здоров’я.

 

У зв’язку з реорганізацією системи закладів охорони здоров’я первинного рівня обслуговування міста Ізмаїла та створення комунальної установи «Ізмаїльський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», розглянувши звернення виконуючого обов’язки головного лікаря комунальної установи «Ізмаїльський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Мітюкової Т.І від 01.08.2013року щодо укладення договору оренди нерухомого майна, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ізмаїльська районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 1. Передати в оренду комунальний установі «Ізмаїльський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» нежитлову будівлю за адресою: м.Ізмаїл, проспект Суворова, 69, яка знаходиться у спільній комунальній власності територіальних громад Ізмаїльського району, управління якою здійснює Ізмаїльська районна рада, для розміщення в ній закладу охорони здоров’я.

2. Доручити голові Ізмаїльської районної ради укласти з комунальною установою «Ізмаїльський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» договір оренди комунального майна з орендною платою 1 грн. в рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань Регламенту, законності, депутатської етики і управління комунальною власністю.

 

 Голова районної ради                                             В.П.Антонюк

 

№ 387-VI

від 21.08.2013р

Календар новин

<< < Жовтень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31