Про засідання Координаційної ради

09 серпня 2012 року в селі Багате відбулось засідання Координаційної радиз питань місцевого самоврядування при голові районної ради, в роботі якого взяли участь голова районної ради, голова Координаційної ради В.П.Антонюк, заступник голови районної ради, заступник голови Координаційної ради А.П.Данукалова, керуючий справами, секретар Координаційної ради С.І.Мазур та члени координаційної ради: сільські та Суворівський селищний голови. На засідання був запрошений Ю.Б.Крук, народний депутат України.

На порядку денному розглядалися такі питання:

1. Про підсумки щорічного районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2012 році.

2. Про досвід роботи Багатянської сільської ради з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою населеного пункту поділилася сільський голова Бабенко М.П.

З першого питання виступила заступник голови районної ради, заступник голови Координаційної ради – А.П.Данукалова, яка ознайомила із спільним розпорядженням районної ради та районної державної адміністрації «Про підсумки другого етапу районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2012 році. Згідно з розпорядженням переможцями визнані: І місце – Утконосівська сільська рада (сільський голова Дакі В.С.); ІІ місце – Саф'янська сільська рада (сільський голова Клименко О.А.); ІІІ місце Кислицька сільська рада (сільський голова Шевченко М.М.). Заохочувальним призом «За волю до перемоги» нагороджено Новопокровську сільську раду (сільський голова Жалоба В.І.). Переможцем районного конкурсу серед переможців минулих років визнано Суворівську селищну раду (селищний голова Генчевський П.Д.). Переможці конкурсу отримають призи згідно з Положенням про щорічний районний конкурс сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2012 році, які за традицією вручаються на День місцевого самоврядування. Розпорядженням також відзначена позитивна робота Лощинівської, Озерненської, Новонекрасівської, Старонекрасівської сільських рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою територій населених пунктів, їм будуть вручені грамоти районної ради та райдержадміністрації.

Про скликання 19 сесії 6 скликання

«17» серпня 2012 року                                                          №  62 /2012-Р

Про скликання дев'ятнадцятої сесії

Ізмаїльської районної ради шостого скликання

Керуючись ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.10 Регламенту Ізмаїльської районної ради:

І. Провести пленарне засідання дев'ятнадцятої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання 30.08.2012 року о 10.00 годині у сесійній залі районної ради за адресою: м. Ізмаїл, пр. Суворова, 62.

ІІ. Рекомендувати розглянути на пленарному засіданні дев'ятнадцятої сесії районної ради наступні питання:

1. Про звіт Ізмаїльської районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Ізмаїльського району за підсумками першого півріччя 2012 року.

Доповідає: Стоілова М.М.– начальник фінансового управління Ізмаїльської районної державної адміністрації.

2. Про звіт Ізмаїльської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ізмаїльського району на 2012 рік, затвердженої рішенням районної ради № 191- УІ від 29.12.11року за підсумками першого півріччя 2012 року.

Доповідає:Тодорова Н.І.- начальник відділу економіки, соціально-економічного розвитку та підприємництва Ізмаїльської районної державної адміністрації.

3. Про підготовку об’єктів паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

Доповідає: Хаджиков П.В.- заступник голови Ізмаїльської районної державної адміністрації.

4. Про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року.

Доповідає: Якименко Т.Г. - начальник відділу освіти Ізмаїльської районної державної адміністрації.

5. Про погодження кандидатури Дякону М.П. на посаду директора

Озернянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної

ради .

Доповідає: Якименко Т.Г.- начальник відділу освіти Ізмаїльської районної державної адміністрації.

6. Про призначення головного лікаря комунальної установи Ізмаїльської районної ради «Центральна районна лікарня Ізмаїльського району».

Доповідає : Антонюк В.П. –голова районної ради.

7. Про внесення змін до рішення Ізмаїльської районної ради № 184-УІ від 15 грудня 2011 року «Про заснування комунального закладу «Матроський

дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) загального розвитку Ізмаїльської районної ради Одеської області»

Доповідає: Якименко Т.Г. - начальник відділу освіти Ізмаїльської районної державної адміністрації.

8. Про затвердження структури і штатної чисельності Матроського

навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ

ступенів – дошкільний навчальний заклад Ізмаїльської районної ради

Одеської області».

Доповідає: Якименко Т.Г.- начальник відділу освіти Ізмаїльської районної державної адміністрації.

9. Про внесення змін до штатної чисельності Центру дитячої та юнацької творчості, затвердженої рішенням Ізмаїльської районної ради №199 – VІ від 29 грудня 2011 року «Про затвердження структури та штатної чисельності по закладах відділу освіти Ізмаїльської районної державної адміністрації»

Доповідає: Якименко Т.Г.- начальник відділу освіти Ізмаїльської районної державної адміністрації.

10. Про внесення змін до рішення Ізмаїльської районної ради № 192 –VІ від 29 грудня 2011 року «Про районний бюджет Ізмаїльського району на 2012 рік».

Доповідає: Стоілова М.М.– начальник фінансового управління Ізмаїльської районної державної адміністрації.

11. Про відзнаки Ізмаїльської районної ради.

Доповідає: Данукалова А.П. – заступник голови районної ради.

12.Про затвердження списку присяжних.

Доповідає: Данукалова А.П. – заступник голови районної ради.

13. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, виданих у міжсесійний період

Доповідає: Данукалова А.П. – заступник голови районної ради.

14. Різне.

ІІІ. На сесію районної ради запросити депутатів обласної ради, заступників голови районної державної адміністрації, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, сільських (селищного) голів, представників засобів масової інформації.

ІV. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Данукалову А.П.

Голова районної ради                                                                 В.П. Антонюк

Пленарне засідання 19 сесії

30.08.2012 р. відбулось пленарне засідання 19 сесії районної ради VI скликання. 

У пленарному засіданні 19 сесії районної ради VI скликання dвзяли участь депутати обласної ради, голова, заступники голови та начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, сільські (селищний) голови, представники засобів масової інформації.

Депутатами районної ради були прийняті рішення, відповідно до питань винесених на розгляд сесії районної ради. 

Оголошення про проведення конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році

Додаток

Оголошення про проведення конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році

 

На виконання Указу Президента України від 05.04.2012 № 246 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» оголошується конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році.

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» формується з метою добору та підготовки до роботи у сферах державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку, найбільш обдарованих громадян України.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які на день подання документів не досягли сорока років, відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також:

- вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;

- маютьповну вищу освіту;

- мають стаж роботи не менше десяти років (у тому числі не менше п'яти років стажу державної служби та/або служби в органах місцевого самоврядування, із них не менш як три роки на керівних посадах, чи не менше п'яти років стажу на керівних посадах у відповідних сферах соціально-економічного розвитку);

Для участі у конкурсі особа, яка відповідає зазначеним вимогам, особисто подає в друкованому вигляді до територіального органу Нацдержслужби України за місцем проживання такі документи:

 

1) заяви про:

- участь у конкурсі із зазначенням пріоритетної сфери державного управління;

-згоду на проведення перевірки поданих нею відомостей;

-згоду на зберігання, використання та оприлюднення персональної інформації, яку у разі зарахування особи до Президентського кадрового резерву буде внесено до відповідної бази даних;

2) копію паспорта громадянина України, засвідчену в установленому порядку (нотаріально, відділом кадрів або за підписом власника);

3) дві фотокартки розміром 4x6 см;

4) копії документів про повну вищу освіту, засвідчені в установленому порядку (нотаріально, відділом кадрів або за підписом власника);

5) копію трудової книжки, засвідчену в установленому порядку (нотаріально, відділом кадрів або за підписом власника);

6) медичну довідку про стан здоров'я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров'я України № 302 від 27 грудня 1999 року
(№ 086/о);

7) заповнену анкету за встановленою формою;

8) повідомлення про відсутність обставин, що унеможливлюють її зарахування до Президентського кадрового резерву і перебування в ньому за встановленою формою;

9) тези публічного виступу з презентації власного досвіду реалізації проекту чи ідеї проекту у відповідній пріоритетній сфері державного управління, викладені державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;

10) рекомендаційні листи фахівців у відповідних сферах державного управління (за наявності);

11) копію першої сторінки закордонного паспорта (за наявності).

Особа може надавати також додаткову інформацію про освіту (зокрема, засвідчені в установленому порядку копії документів про вчені звання, наукові ступені, підвищення кваліфікації), досвід роботи і ділову репутацію, громадську діяльність тощо.

 

Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюється з урахуванням квот за пріоритетними сферами державного управління:

 • фінансово-економічна сфера;
 • соціально-гуманітарна сфера;
 • сфера інвестицій та інновацій;
 • сфера паливно-енергетичного комплексу;
 • сфера сільського господарства;
 • сфера житлово-комунального господарства.

Прийом документів здійснюється відповідними територіальними органами Нацдержслужби України за місцем проживання особи з 25березня
до 1травня у робочі дні з 9 до 18 години.

 

Для отримання додаткової інформації можна звертатись до Нацдержслужби України. Контактний телефон: (044) 256-00-27; електронна адреса: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

 

Народний бюджет – 2013

            В Ізмаїльському районі стартувало проведення сільських (селищних) зборів в рамках реалізації ініціативи губернатора Одеської області «Народний бюджет».

Так, 25 березня були проведені збори села Утконосівка, на яких були присутні близько 200 мешканців села. В зборах прийняло участь керівництво району: голова Ізмаїльської районної ради Антонюк Василь Павлович, голова Ізмаїльської райдержадміністрації Павлухін Сергій Олександрович, перший заступник голови РДА Старцева Алла Вікторівна, заступник голови РДА Хаджиков Петро Васильович, а також начальники структурних підрозділів РДА.

            На зборах звітувала сільський голова В.С. Дакі. Валентина Степанівна повідомила мешканцям села, що в рамках реалізації програми «Народний бюджет» у 2012 році було підготовлено документацію щодо реконструкції шкільної столової, проведено експертизу та виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту БК с. Утконосівка та зазначила, що у 2013 році планується зробити реконструкцію шкільної столової та капітальний ремонт Будинку культури.

Також заслухано звіт дільничного інспектора, розглядались питання, які хвилюють громадян села Утконосівка: водопостачання, газифікація, благоустрій сільського кладовища, тощо. Не залишились без уваги такі питання, як дитячий медогляд, який дуже добре сприймається населенням, встановлення дитячого майданчику в Утконосівському дитячому садку та ряд інших питань.  

            Збори громадян також пройшли в селі Багате – 26.03.2013 та в селищі Суворове -28.03.2013.

Такі збори відбудуться в усіх населених пунктах Ізмаїльського району з метою обговорення питань, які будуть реалізовані у 2013 році в рамках ініціативи губернатора області «Народний бюджет».

Дитячий медогляд

      В рамках ініціативи губернатора Одеської області Едуарда МатвійчукаНародний бюджет» в Ізмаїльському районі продовжено реалізацію програми «Народний медогляд». Якщо у 2012 році згідно з цією програмою було проведено медичне обстеження дорослого населення, то у 2013 році особлива увага приділяється дітям шкільного і дошкільного віку. Зокрема, протягом 2013 року планується провести медичний огляд 12108 дітям Ізмаїльського району. Диспансеризацію буде проведено в усіх населених пунктах району згідно з планом-графіком.

    Першими почали проходити медичне обстеження діти села Стара Некрасівка. Медогляд в цьому селі тривав з 01 по 03 квітня. Усього в с. Стара Некрасівка обстежено 659 дітей, що складає 97% від загальної кількості дітей даного населеного пункту.

     Медичний огляд серед дітей проводять кваліфіковані педіатри, хірурги, невропатологи, офтальмологи,отоларингологи тощо.

         Реалізація програми «Народний медогляд» є дуже важливою і необхідною, адже здорове покоління – це майбутнє нації.


Про скликання двадцять четвертої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання

У К Р А Ї Н А

І З М А Ї Л Ь С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

                                           РОЗПОРЯДЖЕННЯ

« 12 » квітня 2013 року                                                              № 24 /2013-Р

                        

Про скликання двадцять четвертої сесії

Ізмаїльської районної ради шостого скликання

Керуючись ст. ст. 46, 55, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування вУкраїні» та ст.10 Регламенту Ізмаїльської районної ради:

І. Провести пленарне засідання двадцять четвертоїсесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання 25.04.2013 року о 10.00 годині у сесійній залі районної ради за адресою: м. Ізмаїл, пр. Суворова, 62.

 

ІІ. Рекомендувати розглянути на пленарному засіданні двадцять четвертої сесії районної ради наступні питання:

1. Про звіт Ізмаїльської районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Ізмаїльського району за підсумками першого кварталу 2013 року.

Доповідає: Стоілова М.М. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

2. Про стан підготовки до літнього відпочинку та оздоровлення дітей Ізмаїльського району у 2013 році.

Доповідає: Берестецька О.П. – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.

3. Про хід виконання районної цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту Ізмаїльського району Одеської області на 2011-2013 роки, затвердженої рішенням районної ради № 128-VІ від 30.08.2011 року.

Доповідає: Кіліян Д.Г.- головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації.

4. Про внесення змін до рішення районної ради № 315-VІ від 25.12.2012 року «Про районний бюджет Ізмаїльського району на 2013 рік».

Доповідає: Стоілова М.М. – начальник фінансового управліннярайонноїдержавної адміністрації.

5. Про внесення змін до кошторису видатків на утримання Ізмаїльської районної ради та ії виконавчого апарату на 2013 рік, затвердженої рішенням районної ради № 319- VІ від 25.12.2012 року.

Доповідає: Данукалова А.П.- заступник голови районної ради.

6. Про звернення Ізмаїльської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо проблемних питань, пов’язаних з державною реєстрацією прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Доповідає: Арнаут А.Г. – депутат районної ради.

7. Про звіт постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестицій про свою роботу.

Доповідає: Іванова М.З. - голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та інвестицій.

 

8. Про звіт постійної комісії районної ради з питань економіки, регуляторної політики, промисловості, транспорту та зв’язку про свою роботу.

              Доповідає: Арнаут А.Г.- заступник голови постійної комісії з питань економіки, регуляторної політики, промисловості, транспорту та зв’язку.

9. Про звіт постійної комісії районної ради з питань Регламенту, законності, депутатської етики та управління комунальною власністю про свою роботу.

Доповідає: Комарова Т.В.- голова постійної комісії з питань Регламенту, законності, депутатської етики та управління комунальною власністю.  

10. Різне.

ІІІ. На сесію районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, його заступників та начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, сільських (селищного) голів, представників засобів масової інформації.               

     ІV. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

В. о. голови Ізмаїльської

районної ради                                      А.П. Данукалова

 

 

 

 

ГРАФІК ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН посадовими особами Ізмаїльської об'єднаної державної податкової інспекції Одеської області Державної податкової служби

  ГРАФІК

ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

посадовими особами Ізмаїльської   об'єднаної державної податкової інспекції Одеської області  Державної податкової служби

Прізвище, ім’я, по батькові керівника, посада

День прийому

Час прийому

Начальник, заступники начальника Ізмаїльської ОДПІ Одеській області ДПС

Шиліна Тетяна Володимирівна  – начальник  Ізмаїльської Об’єднаної Державної податкової інспекції  Одеської області  Державної податкової служби 

1-й та 3-й

понеділок місяця

14.00 – 18.00

Каражекова Домнікія Миколаївна

перший заступник начальника  Ізмаїльської ОДПІ Одеської області ДПС

2-й понеділок

місяця

14.00 – 18.00

Зелений Геннадій Петрович  –   начальник відділу податкової міліції, перший заступник начальника  Ізмаїльської ОДПІ Одеської області ДПС

1-й вівторок

місяця

15.00 – 16.00

МурадьянОлена Трохимівна- заступник начальника  Ізмаїльської ОДПІ Одеської області ДПС

3-й четвер

місяця

14.00 – 18.00

Кучма Андрій Миколайович - заступник  начальника  Ізмаїльської ОДПІ Одеської області ДПС

2-а середа

місяця

14.00 – 18.00

Керівники структурних підрозділів  Ізмаїльської ОДПІ в Одеській області ДПС

Епрікян Тетяна Ігорівна- начальник управління оподаткування юридичних осіб 

4-й понеділок місяця

14.00 – 18.00

Ткаченко Ганна Вікентіївна - начальник  управління  податкового контролю

2-й четвер місяця

14.00 – 18.00

Узун Анастасія Миколаївна – начальник управління оподаткування фізичних осіб

1-а середа

місяця

09.00 – 13.00

ІвановськийОлексій Іванович - начальник управління  погашення податкового боргу

3-й вівторок

місяця

14.00 – 18.00

Антоненкова Тетяна Павлівна- начальник управління інформатизації та обліку платників податків

3-а п‘ятниця

місяця

14.00 - 17.00

Трофіменко Віра Михайлівна - начальник управління прогнозування, аналізу, обліку та звітності

4-й вівторок

місяця

14.00 – 18.00

Македонська Марія Дмитрівна - начальник адміністративно-господарського забезпечення

2-й четвер

місяця

10.00 – 12.00

Плошенко Марія Іллівна - начальник відділу фінансування, бухгалтерського обліку та звітності

1-й вівторок

місяця

16.00 – 18.00

Слаблюк Ольга Анатоліївна - начальник відділу персоналу

3-й четвер

місяця

10.00 – 12.00

Марінова Тетяна Федорівна - завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю

4-а середа

місяця

09.00 – 13.00

Захарова  Валентина Георгіївна - завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян

2-й вівторок

місяця

09.00 – 13.00

Кучма Олена Вікторівна - завідувач  організаційно-розпорядчого сектору

1-а п‘ятниця

місяця

14.00 – 17.00

Степаненко Станіслав Олександрович

начальника юридичного відділу

1-а п‘ятниця

місяця

09.00 – 13.00

Про підсумки першого етапу щорічного районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території в 2013 році

У К Р А Ї Н А

І З М А Ї Л Ь С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

«30» травня 2013 року                         № 34/2013-Р-202/А-2013

 

Про підсумки першого етапу щорічного районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою

території в 2013 році

 

            Керуючись ст. 55,56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.21,22,39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до рішень Одеської обласної ради від 12 вересня 2008 року  №600-V«Про щорічний обласний конкурс сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території» та від 26 квітня  2012 року №511-VІ «Про внесення змін до рішення обласної ради від 12 вересня 2012 року №600-V «Про щорічний обласний конкурс сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території», на підставі рішення Ізмаїльської районної ради від 20 листопада 2008 року №264-V «Про щорічний районний конкурс сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території», спільного розпорядження районної ради та районної державної адміністрації від 23 квітня 2013 року №26/2013-Р-148/А-2013 «Про проведення щорічного районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території в 2013 році» та протоколу засідання районної конкурсної комісії щодо підсумків І етапу щорічного районного конкурсу сільських та селищної рад Ізмаїльського району  від 29 травня 2013 року:

 1. 1.Визнати переможцями І етапу та допустити до участі в ІІ етапі щорічного районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2013 році:

       Бросківську сільську раду (сільський голова Москвич С.О.);

       Кам’янську сільську раду (сільський голова Лефтеров І.О.);

       Кислицьку сільську раду (сільський голова Шевченко М.М.);

       Комишівську сільську раду (сільський голова Дрегля М.І.);

       Ларжанську сільську раду (сільський голова Ніколаєв А.Х.);

       Лощинівську сільську раду (сільський голова Паскалов В.І.);

       Озерненську сільську раду (сільський голова Арнаут І.Г.);

       Першотравневську сільську раду (сільський голова Чорний В.Г.);

       Саф’янську сільську раду (сільський голова Клименко О.А.);

       Старонекрасівську сільську раду (сільський голова Мінжинер Г.П.)

     та переможців минулих років:

-         Багатянську сільську раду (сільський голова Бабенко М.П.);

-         Суворівську селищну раду (селищний голова Генчевський П.Д.):

-         Утконосівську сільську раду (сільський голова Дакі В.С.).

 1. 2.Районній конкурсній комісії:

-     забезпечити участь зазначених сільських та Суворівської селищної рад у другому етапі конкурсу;

-     підготувати та подати матеріали щодо переможців першого етапу щорічного районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території в 2013 році до обласної конкурсної комісії.

 1. 3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на

заступника голови районної ради Данукалову А.П. та заступника голови районної державної адміністрації Хаджикова П.В.

 

 В.о. голови Ізмаїльської                         Голова Ізмаїльської

районної  ради                                      райдержадміністрації

 

А.П.Данукалова                                                    С.О.Павлухін

Про скликання двадцять п’ятої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання

У К Р А Ї Н А

І З М А Ї Л Ь С Ь К А   Р А Й О Н Н А    Р А Д А

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

«07»  червня 2013 року                                      № 37/2013-Р

 

Про скликання двадцять п’ятої сесії

Ізмаїльської районної ради шостого скликання

 

     Керуючись ст.ст. 46, 55, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 10 Регламенту Ізмаїльської районної ради:

 І.  Провести пленарне засідання двадцять п’ятої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання 20 червня 2013 року об 11.00 у сесійній залі районної ради за адресою: місто Ізмаїл, проспект Суворова, 62.

 ІІ. Рекомендувати розглянути на пленарному засіданні двадцять п’ятої сесії районної ради шостого скликання наступні питання:

 1. Звіт голови Ізмаїльської районної державної адміністрації про виконання в 2012 році делегованих  Ізмаїльською районною радою повноважень.

Доповідає: Павлухін С.О. – голова районної державної адміністрації.

2. Про внесення змін до рішення Ізмаїльської районної ради №315-VІ від 25.12.2012 року «Про районний бюджет Ізмаїльського району на 2013 рік».

Доповідає: Стоілова М.М. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

 1.  Про стан та перспективи розвитку фізичної культури і спорту в Ізмаїльському районі.

Доповідає: Хаджиков П.В. – заступник голови районної державної адміністрації.

 1. Про внесення змін до рішення Ізмаїльської районної ради №319-VІ від 25.12.2012 року «Про затвердження кошторису видатків на утримання Ізмаїльської районної ради та її виконавчого апарату на 2013 рік».

Доповідає: Данукалова А.П. – заступник голови районної ради. 

 1. Про затвердження Програми створення страхового фонду документації по Ізмаїльському району Одеської області.

Доповідає: Хаджиков П.В. – заступник голови районної державної адміністрації.

 1.  Різне.

ІІІ. На сесію районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, його заступників та начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, сільських (селищного) голів, представників засобів масової інформації.

ІV. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Виконуюча обов’язки голови

Ізмаїльської районної ради                                    А.П.Данукалова 

Про проведення 25 сесії районної ради

20 червня 2013 року у сесійній залі районної ради було проведено пленарне засідання двадцять п’ятої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання. На порядок денний було винесено шість питань. Особливу увагу було приділено наступним питанням: «Звіт голови Ізмаїльської райдержадміністрації про виконання в 2012 році делегованих районною радою повноважень» та «Про внесення змін до рішення Ізмаїльської районної ради № 315-VI від 25.12.2012 року «Про районний бюджет Ізмаїльського району на 2013 рік»

Про підсумки другого етапу щорічного районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території в 2013 році

У К Р А Ї Н А

ІЗМАЇЛЬСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

І З М А Ї Л Ь С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

«31» липня 2013 року                                   № 290/А-2013-50/2013-Р

                                

Про підсумки  другого етапу щорічного районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території в 2013 році

 

            Керуючись ст. 55,56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.21,22,39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до рішень Одеської обласної ради від 12 вересня 2008 року  №600-V«Про щорічний обласний конкурс сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території» та від 26 квітня  2012 року №511-VІ «Про внесення змін до рішення обласної ради від 12 вересня 2008 року №600-V «Про щорічний обласний конкурс сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території», на підставі рішення Ізмаїльської районної ради від 03 листопада 2011 року №103-VІ «Про внесення змін до Положення та складу комісії з проведення щорічного районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території, затверджених рішенням районної ради від 28.11.2008 року №264-V», спільного розпорядження районної ради та районної державної адміністрації від 23 квітня 2013 року №26/2013-Р-148/А-2013 «Про проведення щорічного районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території в 2013 році» та протоколу засідання районної конкурсної комісії щодо підсумків ІІ етапу щорічного районного конкурсу сільських та селищної рад у 2013 році  від 29 липня 2013 року:

 1. 1.Визнати переможцями щорічного районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території в 2013 році й надати:

І місце -  Озерненській сільській раді (сільський голова Арнаут І.Г.);

ІІ місце - Старонекрасівській сільській раді (сільський голова Мінжинер Г.П.);

ІІІ місце - Ларжанській сільській раді (сільський голова Ніколаєв А.Х.).

 1. 2.Визнати переможцем районного конкурсу серед переможців минулих років Утконосівську сільську раду (сільський голова Дакі В.С.) та рекомендувати її до участі в обласному конкурсі.
 1. 3.Нагородити заохочувальним призом Лощинівську сільську раду (сільський голова Паскалов В.І.)
 1. 4.Преміювати переможців конкурсу згідно з Положенням про щорічний районний конкурс сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території.
 1. 5.Відмітити позитивну роботу Суворівської селищної, Кам’янської, Кислицької, Першотравневської, Саф’янської сільських рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою територій населених пунктів та нагородити їх Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради. 
 2. 6. Секретарю районної конкурсної комісії – керуючому справами виконавчого апарату районної ради Мазуру С.І. подати на Утконосівську сільську раду інформаційні матеріали для участі в третьому етапі обласного конкурсу.
 1. 7.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Данукалову А.П. та заступника голови районної державної адміністрації Хаджикова П.В.

 

 

Голова Ізмаїльської                         В.о. голови Ізмаїльської

райдержадміністрації                                      районної ради 

 

 С.О.Павлухін                                                   А.П.Данукалова                          

 

 

 

 

 

 

Про скликання двадцять шостої сесії Ізмаїльської районної ради шостого скликання

У К Р А Ї Н А

І З М А Ї Л Ь С Ь К А    Р А Й О Н Н А    Р А Д А

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

« 09 »  серпня 2013 року                                             № 52 /2013-Р

 

Про скликання  двадцять шостої  сесії

Ізмаїльської районної ради шостого скликання

 Керуючись ст. ст. 46, 55  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.10 Регламенту Ізмаїльської районної ради:

 

І. Провести пленарне  засідання  двадцять шостоїсесії  Ізмаїльської районної ради шостого скликання 21.08.2013 року о 10.00 годині у сесійній залі  районної ради за адресою:  м. Ізмаїл, пр. Суворова, 62.

ІІ. Рекомендувати розглянути на пленарному засіданні двадцять шостої сесії районної ради наступні питання:

1. Про звіт Ізмаїльської райдержадміністрації про виконання районного бюджету Ізмаїльського району за підсумками першого півріччя 2013 року.

Доповідає: Стоілова М.М.- начальник фінансового управління

Ізмаїльської районної державної адміністрації.

2. Про звіт Ізмаїльської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ізмаїльського району на 2013 рік за підсумками першого півріччя.

Доповідає: Тодорова Н.І - начальник відділу економіки соціально-економічного розвитку та підприємництва Ізмаїльської районної державної адміністрації.

3.Про підготовку об’єктів паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.

Доповідає: Старцева А.В. – перший заступник голови Ізмаїльської районної державної адміністрації.

4. Про стан підготовки закладів освіти до нового 2013-2014 навчального року.

Доповідає: Якименко Т. В. – начальник відділу освіти

Ізмаїльської районної державної адміністрації.

5. Про затвердження районної Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації забудови населених пунктів Ізмаїльського району на 2012-2017 роки.

Доповідає: Гришенко В.В. – головний архітектор Ізмаїльського району.

6. Про внесення змін до Проекту планування Ізмаїльського району Одеської області.

Доповідає: Гришенко В.В. – головний архітектор Ізмаїльського району.

7. Про внесення змін і доповнень до Комплексної програми розвитку культури Ізмаїльського району на 2012- 2015 роки.

Доповідає: Чілік Л.Г.- начальник відділу культури і туризму Ізмаїльської районної державної адміністрації.

8. Про затвердження районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа, на 2013-2015 роки.

Доповідає: Григорчук Г. П. – начальник служби у справах дітей Ізмаїльської районної державної адміністрації.

9. Про внесення змін до рішення районної ради № 315-VІ від 25.12.2012 року «Про районний бюджет Ізмаїльського району на 2013 рік».

Доповідає: Стоілова М.М.- начальник фінансового управління Ізмаїльської районної державної адміністрації.

10. Про внесення змін до кошторису видатків на утримання Ізмаїльської районної ради та ії виконавчого апарату на 2013 рік, затвердженої рішенням районної ради № 319-VІ від 25.12.2012 року.

Доповідає: Данукалова А.П.- заступник голови районної ради.

11. Про затвердження Програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників установ охорони здоров'я  Ізмаїльського району на 2013-2015 роки.

Доповідає: Данукалова А.П.- заступник голови районної ради.

12. Про затвердження конкурсної комісії з проведення щорічного районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території в новому складі.

Доповідає: Данукалова А.П.- заступник голови районної ради.

13. Про переведення нежитлового приміщення за адресою: м. Ізмаїл, вул. Нахімова 373, яке знаходиться у спільній комунальній власності територіальних громад Ізмаїльського району, управління якою здійснює Ізмаїльська районна рада, в житлове приміщення.

Доповідає: Данукалова А.П.- заступник голови районної ради.

14. Про передачу в оренду комунальній установі «Ізмаїльський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» нежитлової будівлі за адресою: м. Ізмаїл, проспект Суворова, 69, яка знаходиться у спільній комунальній власності територіальних громад Ізмаїльського району, управління якою здійснює Ізмаїльська районна рада, для розміщення закладу охорони здоров’я.

Доповідає: Данукалова А.П.- заступник голови районної ради

15. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство «АРХБУДПОСЛУГИ» в новій редакції.

Доповідає: Данукалова А.П.- заступник голови районної ради.

16. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Ізмаїльської районної ради  « Оздоровча база відпочинку « Глобус».

Доповідає: Данукалова А.П.- заступник голови районної ради.

17. Про звіт постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Доповідає: Стратіла М.К. – голова постійної комісії районної ради з питань регулювання  земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

18. Про звіт постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров'я, культури, спорту, молоді та соціального захисту населення

Доповідає: Григорчук Г. П. – голова постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров'я, культури, спорту, молоді та соціального захисту населення.

19. Різне.

 ІІІ. На сесію районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, його заступників та начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, сільських (селищного) голів, представників засобів масової інформації.

ІV. Контроль за виконанням даного розпорядження   залишаю за собою.

  

Голова Ізмаїльської

районної ради                                                                 В.П. Антонюк

Про звіт Ізмаїльської районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Ізмаїльського району за підсумками першого півріччя 2013 року

 

У К Р А Ї Н А

ІЗМАЇЛЬСЬКА   РАЙОННА    РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

 ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Про звіт Ізмаїльської районної державної адміністрації

про виконання районного бюджету Ізмаїльського району за

   підсумками першого півріччя  2013 року

Заслухавши інформацію  Ізмаїльської районної  державної адміністрації  про виконання районного бюджету Ізмаїльського району за підсумками першого  півріччя 2013 року, районна рада відзначає, що доходна частина районного бюджету виконана  в сумі 88272,1 тис. грн., або на 48,1% до річного плану. Дотація вирівнювання з державного бюджету отримана в сумі 43187,2тис. грн., що становить 48,9%  до плану року. 

            По загальному фонду (без дотацій і субвенцій з держбюджету) до районного бюджету надійшло 4515,9тис.грн., або 39,4% річних призначень. Надходження податку з доходів фізичних осіб склали 4431,5 тис. грн., або 39,1% до плану 2013 року.

            Доходів по спеціальному фонду надійшло 2219,9тис.грн., або 69,3% річного призначення, у т.ч. власні надходження – 924,3тис.грн. – 253,6%, офіційні трансферти – 1295,6 тис.грн. – 45,7%.      

            Районна рада відзначає також, що дотація вирівнювання сільським радам перерахована в  сумі 4447,7тис. грн., це становить 43,1% річного призначення.

            Видаткова частина районного бюджету за 1 півріччя 2013 року  виконана в сумі 96000,6тис.грн. По загальному фонду – 92731,1тис.грн., або 51,3% до річного призначення. По спеціальному фонду – 3269,5тис. грн.,  або 55,9% до річного призначення. Видатки по загальному фонду на освіту  профінансовані в сумі 31117,6 тис. грн., або  60,6% до річного призначення, видатки на охорону здоров'я – 15166,6тис. грн., або 51,9% до річного призначення, на культуру – 2203,6тис.грн., або 47,8%. Виходячи з вищевикладеного, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Ізмаїльська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. 1.Затвердити звіт Ізмаїльської  районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Ізмаїльського району за  підсумками першого  півріччя  2013 року (додатки 1-9).
 2. 2.Ізмаїльській об’єднаній державній податковій інспекції головного управління Міндоходів в Одеській області, Ізмаїльській районній державній адміністрації, виконкомам селищної та сільських рад активізувати роботу по наповненню місцевих бюджетів.

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                          В.П.Антонюк

№ 373-VI

від 21.08.2013р

Про звіт Ізмаїльської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ізмаїльського району на 2013 рік, затвердженої рішенням районної ради № 305-VI від 25.12.2012року, за підсумками першого півріч

 
   

 

УКРАЇНА

ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ

  

 Р І Ш Е Н Н Я

 

Про звіт Ізмаїльської районної державної адміністрації про виконання  Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ізмаїльського району на 2013 рік, затвердженої рішенням районної ради №305-VI від 25.12.2012 року, за підсумками першого півріччя 2013 року

 

Заслухавши звіт Ізмаїльської районної державної адміністрації про виконання  Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ізмаїльського району на 2013 рік за підсумками першого півріччя, відповідно до п.16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ізмаїльська районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт Ізмаїльської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ізмаїльського району на 2013 рік затвердженої рішенням  районної ради №305-VI від 25.12.2012 року, за підсумками першого півріччя 2013 року.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, регуляторної політики, промисловості, транспорту, будівництва та зв’язку .

 

 

Голова районної ради                                                                                   В.П.Антонюк

 

№ 374-VI

від 21.08.2013р

Календар новин

<< < Жовтень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31